Sirvi kampaaniaid

FB Meeldib

Facebook

Vali Kasvuhoone

acd-kasvuhooned

ACD® on Belgia hobikasvuhoonete, aiapaviljonide, autovarjualuste ja katete tootja

Igal aastal lahkuvad meie 5500 m² suurusest tehasehallist tuhanded kasvuhooned. ACD® valimisel on mitu põhjust: Valikus on enam kui 150 kasvuhoonete, aiapaviljonide, autovarjualuste, katete ja laia valiku tarvikuid. Oma aiatoote materjaliks saate valida klaasi või polükarbonaadi. ACD® pakub teile alati kõiki tooteid kõige tulusamate hindadega. ACD® valimine tähendab kvaliteedi ja teeninduse valikut! Kogu meie meeskond on täielikult teie teenistuses.

Alustati väikesest…

Päris algus

Kõik sai alguse 1986. aastal pere Develtere hobikasvuhoonete väiketootmisest. Aasta hiljem asutasid Gustaaf ja Cristof Develtere ettevõtte ACD® (Aluminium Construction Develtere).

Üle 30 aasta ACD®

Pärast enam kui 30 aastat on ACD® kasvanud Euroopa hobikasvuhoonete turuliidriks. Õitsev ettevõte, mis pakub täielikku aiakogemust, võimaldades teil nautida aeda ja õues 365 päeva aastas.

Investeering uude infrastruktuuri

Juba mitu aastat on ACD®-l olnud uus müügisalong ja kaasaegne büroopind. Oleme valinud muljetavaldava, üle 850 m² suuruse tehase müügisalongi ja täiesti uue välimusega välishowpargi. Lisaks loodi ACD® Academy, kus meie edasimüüjaid ja sertifitseeritud tehnikuid teavitatakse uutest toodetest ja uuendustest. Lisaks jätkame uuendustega, otsides ja arendades pidevalt uusi tooteid ja kollektsioone.

ACD® mõtleb edasi

Viimased kujundused, arendused ja turuarengud

ACD® ühendab endas õues elamise paljusid tahke: Kasva, ela, avasta ACD® võrgustikul on üle 800 edasimüüja ja see ulatub isegi väljaspool riigi piire. Pealegi ei piirdu see välisvõrk ainult meie naabrite Prantsusmaa, Hollandi ja Saksamaaga, vaid ACD® on leidnud tee ka Skandinaaviasse ja Ameerika Ühendriikidesse. Ja me uurime endiselt uusi teid.

Miks ACD?

Kasvuhoone, aiapaviljonide, autovarjualuse, välikatte või aiakatte ostmine on tihedalt seotud isikliku kogemusega ruumist ja selle atmosfäärist. Sel põhjusel püüame lisada iga kliendi ideed ainulaadsesse kohandatud disaini. Ehitusprotsess on aga midagi enamat kui lihtsalt projekteerimine, see on erinevate etappidega (keeruline) protsess. Peame oma ülesandeks teid, klienti, selles protsessis läbi viia. Seetõttu töötame selge lähenemisplaaniga, nii et olete kaasatud igasse sammu. Kõik algab heast vestlusest. Nii et ärge kõhelge meiega ühendust võtmast, et korraldada tutvustav kohtumine ilma kohustusteta.