Sirvi kampaaniaid

FB Meeldib

Facebook

Vali Kasvuhoone

Kasvuhoone Hanneli – 15,8 m²

5.790,00 5.900,00 

4,45m x 3,77m = 15,8m²

Ideaalne lahendus kõigile aiandushuvilistele, kes lisaks aiapidamisele ka lihtsalt taimekeskset aiasolemist naudivad - olenemata ilmastikuoludest.
Meie kõrgklassi kasvuhooned ja aiamajad sobivad ideaalselt väljasoleku aja pikendamiseks, nii köögiviljade kasvatamiseks kui ka selle aiamajana kasutamiseks.
Miks võtta seda kui tuule- ja vihmakindla terrassina - olles sees oled nagu väljas.
Ja seda kõike parima hinna ja kvaliteedi suhtega!

MÕÕDUD:

  • Erikujuline kasvuhoone või aiapaviljon on T-kujulise põhiplaaniga. Kasvuhoone kogulaius on 377 cm ja kogupikkus on 445 cm. Otsaseinte laius on 306 cm ja pindala on 15,79 m², maht: 33,1 m³.
  • Katuseharja kõrgus koos alusraamiga on 259 cm ning külgseina kõrgus koos alusraamiga on 179 cm.
  • Suured katuseluugid suurusega 78 cm x 73 cm tagavad hea õhuvahetuse.
  • Kasvuhoonega on kaasas ka vihmaveetorud.
  • Klaasipinna kogupindala on 41,44 m².

Kasvuhoonet saab kinnitada alusraamiga otse maapinnale, ükskõik millisele ettevalmistatud kivi- või puitpinnale ning kindlasti ka betoonist või plokkidest vundamendile.
Tugev alumiiniumist alusraam annab kasvuhoonele suurema stabiilsuse ning teeb kokkupanemise hulga lihtsamaks. Alusraam on tugevast karpprofiilist ja 2 - kambriline, mis annab talle eriti suure jäikuse näiteks pakasekergete eest. Alusraamil on küljes ankruvaiad, mida saab maasse kaevata või segusse valada. Sellisena võib alusraam ka asendada eraldi vundamendi tegemist.

Kasvuhoone 4 mm karastatud klaas on kuni 7 korda tugevam kui tavaline kasvuhooneklaas. See tähendab suuremat turvalisust montaažil ja hilisemal kasutamisel. Kui klaas peaks purunema, siis ei teki ohtlikke teravaid kilde vaid klaasipuru nagu autoklaasi purunemisel. See puru ei vigasta ning eri riku pinnast kasvuhoones.

Lisainfo

Pikkus

Kattematerjal

Laius

3,77m