Sirvi kampaaniaid

FB Meeldib

Facebook

Vali Kasvuhoone

Kasvuhoone Piccolo laiusega 1,59 m

Laius 1,59m x Pikkus 1,48-2,98m = 2,35-4,74m²

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Atraktiivne ja kvaliteetne kasvuhoone aiandushuvilistele, kes võtavad kasvuhoonet lisaks praktilisele vajadusele ka aeda kaunistava ja sinna harmooniliselt sobivana. Ideaalselt sobib see kasvuhoone ka väiksematesse aedadesse või suurematele rõdudele ja terrassidele.
Meie kõrgklassi kasvuhooned sobivad ideaalselt igale aednikule – nii neile, kes seal ainult köögivilju kasvatada plaanivad, kui ka neile, kes seda lisaks ka puhke- ja lõõgastuskohana kasutada soovivad.
Ja seda kõike parima kvaliteedi ja hinna suhtega!
Karkassi värv: kasvuhoone on saadaval nii alumiinium halli kui pulbervärvitud musta karkassiga. Lisatasu eest on võimalik kasvuhoone karkassi värvime ka teistesse RAL- toonidesse.

MÕÕDUD:

  • Klassikaline kasvuhoone laiusega 159 cm, mida on saadaval 3 erinevas pikkuses, ehk 3 erineva suurusega.
    Ühe ukse mõõdud on 161 x 68 cm. Kasvuhoone on võimalik tellida lisauksega ja siis tekib lai ning avar vastastikku avanevate ustega sissepääsuava.
    Suur katuseaken 83 cm x 84 cm tagab hea õhuvahetuse.
  • Katuseharja kõrgus koos alusraamiga on 221 cm ning külgseina kõrgus koos alusraamiga on 179 cm.  Kaasas kaks hallu PVC vihmaveetoru.
  • Kasvuhoonel on 12 aastane tehasepoolne garantii.

Kasvuhoonet saab kinnitada alusraamiga otse maapinnale, ükskõik millisele ettevalmistatud kivi- või puitpinnale ning kindlasti ka betoonist või plokkidest vundamendile.
Tugev alumiiniumist alusraam annab kasvuhoonele suurema stabiilsuse ning teeb kokkupanemise hulga lihtsamaks. Alusraam on tugevast karpprofiilist ja 2 - kambriline, mis annab talle eriti suure jäikuse näiteks pakasekergete eest. Alusraamil on küljes ankruvaiad, mida saab maasse kaevata või segusse valada. Sellisena võib alusraam ka asendada eraldi vundamendi tegemist.

Kasvuhoone 4 mm karastatud klaas on kuni 7 korda tugevam kui tavaline kasvuhooneklaas. See tähendab suuremat turvalisust montaažil ja hilisemal kasutamisel. Kui klaas peaks purunema, siis ei teki ohtlikke teravaid kilde vaid klaasipuru nagu autoklaasi purunemisel. See puru ei vigasta ning eri riku pinnast kasvuhoones.

Piccolo tüüpi kasvuhoonel on 3 erineva pikkusega mudelit:
Mudel Pikkus Tuulutusluuk
P02 1,48 m 2,35 1
P03 2,24 m 3,56 1
P04 2,98 m 4,74 1

Lisainfo

Laius

1,59m